דירוגים בחירה טכנולוגיות חדשות ביקורות

תיאור של כל הצמיגים העונה קופר Discoverer A / T3

כל העונה צמיגים קופר Discoverer A / T3 - יתרונות, חסרונות, מאפיינים

תיאור של כל הצמיגים העונה קופר Discoverer A / T3

מפרט טכני

מאפיינים כלליים
מטרה מינוי: עבור SUV
עונתיות עונה: כל העונה
קוטר קוטר: 15/1/1/18/18/20 "
רוחב הפרופיל רוחב הפרופיל: 215/225/235/245/255/265/275/285/305/315/325 מ"מ
גובה פרופיל גובה פרופיל: 55/60/65/70/75/80/85
פונקציות ותכונות
מדד מהירות מקסימלי מדד מהירות מקסימלי: / R (עד 170 קמ"ש) / T (עד 190 קמ"ש) / S (עד 180 קמ"ש)
טען אינדקס טען מדד: 100 ... 127
עומס מרבי (לכל צמיג) עומס מקסימלי (לפי צמיג): 0 ... 1750 ק"ג
שיטת איטום שיטת איטום: ללא צינורות
בנייה בנייה: רדיאלי
טכנולוגיית RunFlat טכנולוגיית RunFlat: לא
קוצים קוצים: לא

צמיגים ביקורות קופר Discoverer A / T3

סגולות

• - לא חתירה גרועה בבוץ
  • - בולע את כל הבליטות והמורות
  • - לא רועש מאוד
  • - נראה כאילו הם אמרו את משאב המילים יהיה גדול
  • - מחיר סביר

חסרונות

• חוסר איזון גדול, פחות מ 90 גרם, ללא מטען
  • אם כי לא הרבה, אבל רעש
  • צריכת דלק מוגברת

תגובה
דילגתי על הידיעה שהיתה פריטייה לא מוצלחת של גומי עם חוסר איזון גדול, כנראה מהמפלגה שלי. חבר קנה את אותו גומי ממנו עם איזון נבלאו. ואת היכולת לטעון עד 130 גרם לכל צד!
לפני כן, הלכתי על צמיגים כביש טהור, וכך עם זה גומי, צריכת הדלק שלי גדל ב 5-7%. זה ברור כי הצמיג הזה הוא מעט גבוה יותר כבד הקודם, בתוספת ציור גדול יותר, כנראה בגלל זה, זה מתגלגל גרוע יותר, וכתוצאה מכך, יותר צריכת הדלק.
P.S. בתמונה נראה כי גומי יש lugs בצד גדול, זה אשליה אופטית, הם נמשכים בצד של הדריכה. זה לא צמיג בוץ, אבל זה לא רע עבור AT.
דמדיס 2012-10-18 הערכה 4

סגולות

• מחיר, מתאים לעיר, מתון הכביש, כל 4 גלגלים שהגיעו אלי היו טובים על איזון, ללבוש עמידים, די שקט, רטוב אספלט ושלוליות טוב מאוד, הם רוכבים היטב על החול והחול, המדרכה היא די חזקה את המגע ולא חזק מאוד ועבה, לא שם לב לעלייה בצריכת הדלק לעומת הכביש, אפילו SUV משעמם יכול להיראות כמו רכב שטח עם זה גומי.

חסרונות

• במשך שנה וחצי, לא מצאתי החלקה, על אחת כמה וכמה במחיר שהם לא צריכים להיות בכלל, כי המתחרים הקרובים הם הרבה יותר יקר עם אותם מאפיינים, אפילו משוחזרים הסינים הם, אם לא יקר יותר, זה לא זול יותר בטוח.

תגובה
גודל 2357016 קאטה בחורף ובקיץ. אם המוח עובד באופן נורמלי, אז הם מתאימים במיוחד לחורף, אם כי כמובן אם אתה הולך על קרח והשלכת שלג לא הרבה יותר טוב מאשר בקיץ, אבל השלג שלג הם שורה כמו שזה צריך להיות. המסקנה שלי היא כי הצמיגים המושלמים, עבור אלה שבבעלותם SUV מהירה או SUV ובעצם נע ברחבי העיר ולא חזק מחוץ לכביש. הקבוצה הבאה ללא ספק לקנות את הצמיגים אותו.
נורדי אלכסנדר, 2014-02-27 הערכה 5

סגולות

• רעש נמוך
  • אחיזה טובה בחול ואור מהכביש
  • מחיר משתלמת
  • נראה יפה על מכוניות

חסרונות

• עדיין לא מזוהה

תגובה
קניתי את הצמיגים האלה אחרי 012 geocoderms ולא להפסיד, הצמיגים התברר להיות שקט יותר, רך יותר מובנת יותר בניהול מאשר geolender. תוצרת ארה"ב.
על הכביש המהיר מתון, הוא מתנהג באופן צפוי וברור, הוא חופר טוב מאוד, המגן מתנגד בקלות את הצרות הקטנות של הכביש שלנו (ברגים הקשה עצמית, מסמרים קטנים וכו ') בגלל גובהו.
אני ממליץ על הצמיגים האלה לאוהבי הטבע, לדיג, לציד וכו '.
אנינים 2012-09-28 הערכה 5

סגולות

• המחיר, אני לא מרגישה

חסרונות

• Gulkovata על שטוח אספלט (שקט יותר מאשר תקן)

תגובה
235/60 / R17, עומד על שבט Captio. לקח את האביב של 2014 לפני השלג האחרון. חתירה מושלמת בשלג, לא ציפיתי לזה בעצמי.
בקיץ הפסיקו העיר לשים לב לבורות (אין מכה כה חדה על ההשעיה, כמו במתקן קבוע, בדרך כלל, שדידות הכבישים שלנו עוברת בעדינות רבה).
אין בעיות בדרכי עפר. לטפס על זה בכל מקום בעבר לא יכול.
עליתי ממוסקבה לקאזאן ובחזרה. מהירות נוחה על הכביש השבור במדינה - 105-110km / שעה. בלימה צפויה על כל משטח.
צמיגים מצוינים עבור כונן ארבע גלגל.
dantalian2009, 2014-06-05 הערכה 5

סגולות

• טוב באספלט, טוב בבוץ וחול.

חסרונות

• גלגל אחד מן הערכה כאשר האיזון היה צריך להיות עמוס בכבדות.

תגובה
אני מנצל על פפיקה 3 חודשים. מרוצה מכל הבחינות. לאחר קונטי רגיל - אגדה. ב KontiKrose פחדתי להתקשר שלולית ... באופן עקרוני, זהו צמיג אוניברסלי עבור SUV. לא מפחיד לקרוא באמצע עפר בגודל ובאספלט עד 140 קמ"ש הוא די הגון. נבדק על חול יבש בקריירה a la beach (עם כל גלגל כונן) - אין בעיה. על כפור אור במהירויות של עד 80 קמ"ש, טיפול ללא תצפיות מיוחדות, אבל עם כונן כל גלגל. מבצע 40% אספלט, 50% פריימר, 10% פריימר עניים.
אנינים 2013-10-31 הערכה 5

סגולות

• 265/65 R18 צמיגים טובים, רכים ושקטים. בגודל זה, אפילו בנסיעה על המסילה החשמלית, הראש אינו רועד כלל. למעשה לא מרגיש רוט, לא לצוף על בריכות. צפוי להתנהג על המסלול ואת פריימר. מראה יותר ממחיר הולם.

חסרונות

• מישהו לא אוהב את חוסר אפס ברור על ההגה, אבל זה גומי לא עבור מרוץ שואבי אבק. מיד ספוג חימר. עם זאת, על העובדה כי הוא לא נשטף חימר, זה בלתי אפשרי לנהוג על האספלט.

תגובה
אפשרות מצוינת עבור העיר עם היכולת לחצות את הכביש.
יבגני גודקוב, 2013-08-04 הערכה 4

קופר Discoverer A / T3 כל העונה צמיגים

שפה אנגלית

תשומת לב! דיוק המידע ותוצאות הדירוג הוא סובייקטיבי ואינו פרסומת.

דירוגים

בחירה

טכנולוגיות חדשות