értékelés kiválasztás Új technológiák vélemények

Minden évszakos gumiabroncs leírása Cooper Discoverer A / T3

Szezonális gumiabroncsok Cooper Discoverer A / T3 - előnyök, hátrányok, jellemzők

Minden évszakos gumiabroncs leírása Cooper Discoverer A / T3

Műszaki adatok

Általános jellemzők
kinevezés Kinevezés: az SUV számára
szezonalitás Szezonalitás: Minden évszak
átmérő Átmérő: 15/16/17/20/20 "
Profil szélessége Profil szélessége: 215/225/235/245/255/265/275/285/305/315/325 mm
Profil magassága Profilmagasság: 55/60/65/70/75/80/85
Funkciók és funkciók
Maximális sebesség index Maximális sebesség index: / R (legfeljebb 170 km / h) / T (legfeljebb 190 km / h) / S (legfeljebb 180 km / h)
Terhelési index Terhelési index: 100 ... 127
Maximális terhelés (gumiabroncsonként) Maximális terhelés (gumiabroncsonként): 0 ... 1750 kg
Tömítő módszer Tömítő módszer: csőmentes
tervezés Építés: radiális
RunFlat technológia RunFlat technológia: nem
tövis Thorns: nem

Gumiabroncsok vélemények Cooper Discoverer A / T3

méltóság

  • - Nem rossz az evezés a sárban
  • - Lenyeli a dudorokat és a dudorokat
  • - Nem túl zajos
  • - Úgy tűnik, hogy a kilométer-erőforrás nagy lesz
  • - Megfizethető ár

hiányosságokat

  • Nagy egyensúlyhiány, kevesebb, mint 90 gramm, nincs rakomány
  • Bár nem sok, de zaj
  • Fokozott üzemanyag-fogyasztás

megjegyzés
Átugrottam azt az információt, hogy sikertelen gumi gyakorlat volt, nagy egyensúlytalansággal, látszólag a pártomtól. Egy barátom ugyanazt a gumit vásárolta meg, hogy kiegyensúlyozza a nebylo prblemt. És oldalanként akár 130 gramm terhelés is van!
Ezt megelőzően tiszta autópálya gumiabroncsokon mentem, és ezzel a gumival 5-7% -kal nőtt az üzemanyag-fogyasztásom. Nyilvánvaló, hogy ez a gumiabroncs valamivel magasabb és nehezebb, mint az előző, valamint egy nagyobb rajz, nyilvánvalóan azért, mert ez rosszabb és következésképpen nagyobb üzemanyag-fogyasztást eredményez.
Ui A képen úgy tűnik, hogy a gumi nagyméretű oldalsó fülekkel rendelkezik, ez egy optikai illúzió, amelyeket a futófelület oldalán húznak. Ez nem egy sárgumi abroncs, de ez nem rossz az AT számára.
dmedis, 2012-10-18 értékelés 4


 

méltóság

  • A városi és közepes terepre alkalmas ár, mind a négy kerék, ami hozzám jött, jó volt a kiegyensúlyozásra, kopásálló, nagyon csendes, nedves aszfaltra és pocsolyákra, jól jártak a homokban és a homokban, az oldalfal elég erős az érintés és nem túl erős és vastag, nem vette észre az üzemanyag-fogyasztás növekedését az úthoz képest, még a tompa SUV is úgy néz ki, mint egy SUV ezzel a gumival.

hiányosságokat

  • Másfél és fél évig nem találtam korcsolyázást, annál is inkább, mert egyáltalán nem lenne áruk, mert a legközelebbi versenytársak sokkal drágábbak, ugyanolyan jellemzőkkel bírnak, még a felújított kínai is, ha nem drágább, biztosan nem olcsóbb.

megjegyzés
Méret 2357016 Kata télen és nyáron. Ha az agy normálisan működik, akkor nagyon alkalmasak a télre, bár természetesen, ha jégen megyek, és a tamped hó nem sokkal jobb, mint nyáron, de a hóban söpörnek, ahogy kell. Következtetésem az, hogy a tökéletes gumiabroncsok azok számára, akik egy jó terepjárót vagy SUV-t birtokolnak, és alapvetően a város körül mozognak, és nem erős off-road. A következő készlet kétségtelenül ugyanazt a gumiabroncsot vásárolja meg.
Északi Alexander, 2014-02-27 értékelés 5


 

méltóság

  • Alacsony zaj
  • Jó tapadás a homok és a könnyű terepen
  • Megfizethető ár
  • Nézd szépen az autókon

hiányosságokat

  • Még nem azonosították

megjegyzés
Ezeket a gumiabroncsokat 012 geocodermus után vettem, és nem vesztettem el, a gumiabroncsok csendesebbek, lágyabbak és a menedzsmentnél érthetőbbek voltak, mint a geolender.
Mérsékelt terepen jól láthatóan és jól viselkedik, nagyon jól ásik, a védő magassága miatt könnyen ellenáll a közúti kis gondjainknak (önmetsző csavarok, kis körmök stb.).
Ajánlom ezeket a gumiabroncsokat a természet, a halászat, a vadászat stb.
anonim, 2012-09-28 értékelés 5


 

méltóság

  • Az ár nem érzem magam

hiányosságokat

  • Gulkovata lapos aszfalton (csendesebb, mint a standard)

megjegyzés
235/60 / R17, a Chevrolet Captiva áll. 2014 tavaszát az utolsó hó előtt vették. Tökéletesen evezve a hóban, nem vártam magamtól.
Nyáron a város nem figyelte a gödröket (nincs olyan éles ütés a felfüggesztéshez, mint egy rendszeres, általában az utunk közti egyenletessége nagyon gyengéden megy).
A földutakon nincsenek problémák. Emelkedett oda, ahol korábban nem tudott.
Moszkvából Kazanba és vissza mentem. Kényelmes sebesség egy törött országúton - 105-110 km / h. Fékezhető előre minden felületen.
Kiváló gumiabroncsok négykerékhajtáshoz.
dantalian2009, 2014-06-05 értékelés 5


 

méltóság

  • Jó aszfalton, jó sárban és homokban.

hiányosságokat

  • Egy készlet a készletből, amikor a kiegyensúlyozást erősen meg kellett tölteni.

megjegyzés
3 hónapig kihasználom a Pafikát. Elégedett minden tekintetben. Rendszeres Conti után - egy mese. A KontiKrose-nál attól tartottam, hogy egy pocsolyába hívhatok ... Elvileg ez egy univerzális gumiabroncs egy SUV számára. Nem félelmetes, hogy a közepes méretű szennyeződésre és az aszfaltra 140 km / h-ig terjedő hívás esetén elég tisztességes. Száraz homokba ellenőrzött pályafutás a la beach (minden kerékkel) - nincs probléma. 80 km / h sebességig könnyű fagyon, különleges megfigyelések nélkül, de mindenképpen hajtva. Működés 40% aszfalt, 50% primer, 10% rossz primer.
anonim, 2013-10-31 értékelés 5


 

méltóság

  • 265/65 R18 Jó, puha és csendes gumiabroncsok. Ebben a méretben, még a villamos pályán is vezetve, a fej egyáltalán nem rázza. Gyakorlatilag nem érzi a rutát, nem úszik a medencéken. Előrejelezhető viselkedés a pályán és az alapozón. Megjelenés és több mint megfelelő ár.

hiányosságokat

  • Valaki nem szereti, hogy a kormánykeréken nincs egyértelmű nulla, de ez a gumi nem a porszívók számára készült. Agyagban azonnal áztatott. Az a tény azonban, hogy az agyagban nem mosódik le, az aszfalton nem lehet vezetni.

megjegyzés
Nagyszerű lehetőség a város számára, amely képes átlépni az átlagos terepen.
Evgeny.Goodkov, 2013-08-04 értékelés 4

 

Cooper Discoverer A / T3 évszakos gumiabroncsok

Angol nyelv



Figyelem! Az információk pontossága és a rangsor eredményei szubjektívek és nem reklámok.

értékelés

kiválasztás

Új technológiák